AK Parti Kayseri Milletvekili Aday Adayı Mehmet Özhaseki Açıklaması

AK Parti Kayseri Milletvekili Aday Adayı Mehmet Özhaseki Açıklaması

Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı ve AK Parti Milletvekili Aday Adayı Mehmet Özhaseki, Pınarbaşı ilçesinde vatandaşlarla bir araya geldi. Pınarbaşı İlçe Başkanlığının yeni hizmet binasının açılışına katılan Özhaseki, yaptığı konuşmada Türkiye’nin kaderinin AK Parti’nin kaderi olduğunu söyledi. Pınarbaşı ilçesine, Kayseri’ye ve Türkiye’ye hayırlı hizmetler vermeye devam edeceklerini vurgulayan Özhaseki, Allah işi bilmeyen insanlardan korusun diye konuştu.

Büyükşehir Belediyesi Eski Başkanı ve AK Parti Milletvekili Aday Adayı Mehmet Özhaseki, AK Parti Pınarbaşı İlçe Başkanlığının yeni binasının açılışı için Pınarbaşı ilçesine gitti. Cuma namazını Pınarbaşı Merkez Camii’nde kılan Mehmet Özhaseki, namaz sonrası cami cemaati ve esnaflarla selamlaştı. Vatandaşlarla selamlaşarak parti ilçe teşkilatına geçen Özhaseki, yeni teşkilat binasını hizmete açtı. Açılışa Mehmet Özhaseki’nin yanı sıra AK Parti İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden, Pınarbaşı İlçe Başkanı Türkay Kara, AK Parti Milletvekili Aday Adayları, ilçe belediye başkanları ve ilçe başkanları katıldı. Parti İlçe binasının balkonundan halka seslenen Mehmet Özhaseki, sözlerine siyasette asıl amacın hizmet etmek olduğunu vurgulayarak başladı. Amacı hizmet etmek olmayan politikanın hiçbir faydasının olamayacağını dile getiren Özhaseki, Siyaset inanarak ve severek yapılır. Uzun soluklu bir iştir. Seçimden seçime halkın karşısına çıkıp kaybolan insanların verebileceği hiçbir şey yoktur dedi.

Seçim döneminde göstermelik ziyaretlerle öne çıkma gayretinde olan siyasilere de seslenen Mehmet Özhaseki, Eğer özel hayatınızda da fakir fukaranın ve yetimin yanında değilseniz, seçimden seçime verilen hiçbir pozun faydası olmaz diye konuştu.

Belediye başkanlığı döneminde vermiş olduğu her sözü yerine getirdiğini ve bu yüzden de gittiği her yerde başı dik gezdiğini ifade eden Özhaseki, 21 senede bir Allah’ın kulunun şu işleri söyledin de yapmadın diyemeyeceğini kaydetti.

Konuşmasında 1994 sonrası belediyecilik ve 2002 sonrası AK Parti iktidarı hakkında açıklamalar yapan Mehmet Özhaseki, Elinizi vicdanınıza koyun. Geçmiş iktidarlar ve belediyeler ile AK Partiyi karşılaştırınca aradaki fark hissedilmeyecek bir fark mı diye seslendi. AK Parti iktidarı döneminde yapılan hizmetler, vesayetin kaldırılışı, inanan insanlara yönelik zulmün sona erdirilişi gibi icraatlardan bahseden Mehmet Özhaseki, AK Parti’nin kaderinin Türkiye’nin kaderi haline geldiğini söyledi.

Konuşmasının sonunda Allah işi bilmeyen insanlardan korusun diye konuşan Mehmet Özhaseki, insanlara iyi niyetle hizmet ederek yüz akı olmaya devam edeceklerini belirtti.

Yeni hizmet binasının açılışında ayrıca AK parti İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden ve Pınarbaşı İlçe Başkanı Türkay Kara da birer konuşma yaparak seçimlerde Pınarbaşı ilçesinden en yüksek oyu almak için çalışacaklarını belirttiler. – KAYSERİ

İL İL NAMAZ VAKİTLERİ İÇİN TIKLAYIN

Etiketler:

Sayfa başına git