Besni Belediyesi’nden Muhtarlara Bilgisayar

Besni Belediyesi’nden Muhtarlara Bilgisayar

Adıyaman’ın Besni İlçesi, Besni Belediye Başkanlığı tarafından ilçe merkezde bulunan 11 mahalle muhtarına bilgisayar ve yazıcı dağıtıldı.

Besni Belediyesi Meclis Salonunda düzenlenen bilgisayar ve yazıcı dağıtım törenine, Besni Belediye Başkanı İbrahim Öztürk ve 11 mahalle muhtarı katıldı. Tören öncesi Besni Belediye Başkanı İbrahim Öztürk mahalle muhtarlarıyla tek tek ilgilenerek mahallenin sorunlarını mahalle muhtarlarından dinledi. Yapılan konuşmalar sonrasında Besni Belediye Başkanı İbrahim Öztürk tarafından 11 mahalle muhtarına bilgisayar ile yazıcıları verildi.

Bilgisayar dağıtım töreninde bir konuşma yapan Besni Belediye Başkanı İbrahim Öztürk, çağın artık bilim ve teknoloji çağı olduğunu ifade ederek, Halkımıza verdiğimiz hizmetlerin üretilmesi noktasında her türlü bilişim imkanından faydalanmak zorundayız. Bu bilgisayarlar ve yazıcıları mahallemizin hizmetinde daha faydalı olmak için kullanacağız. Belediye ile olan irtibatların sağlanmasında da önemli bir rol oynayacaktır dedi.

Mahalle muhtarları ise, Bu bilgisayarlar ve yazıcılar muhtarlık için çok büyük bir eksiklikti. Bu eksikliği sayın Belediye Başkanımız İbrahim Öztürk eksikliğimizi giderdi. Bunu da biz vatandaşların mağdur olmaması için vatandaşın rahatlığı için kullanacağız. Besni Belediyesine çok teşekkür ediyoruz dediler. – ADIYAMAN

Etiketler:

Sayfa başına git