Seagate 500 Gb 2.5 Hybrit Sshd Sed 9.5mm St500lm001 Notebook Harddsik

Seagate 500 Gb 2.5 Hybrit Sshd Sed 9.5mm St500lm001 Notebook Harddsik

Seagate 500 GB 2.5 Hybrit SSHD SED 9.5mm Notebook Harddsik Genel Özellikleri

Karma Sabit Disk Performansı: İnce, Daha İnce ve En İnce

Seagate® Laptop ve Ultra Mobile SSHD’ler, SSD’nin şimşek hızıyla sabit diskin yüksek kapasitesini bir araya getiriyor. Mobil cihazlar için 9,5 mm, 7 mm, şimdi de 5 mm 1 TB’lık ve 500 GB’lık disk kapasiteleri TCG Opal protokollü Kendiliğinden Şifrelemeleri Disk (SED) modelleri bulunmaktadır Geleneksel 5400 devir/dakikalık HDD’lerin 5 katı hızlı Kolay dizüstü yükseltmesi verimliliği arttırdığı gibi zamandan da tasarruf sağlar.

Kolay, Düşük Maliyetli HDD Dizüstü ve Mobil Cihaz Yükseltmesi

SSHD, dizüstü bilgisayarınıza yeni bir yaşam sunmanın harika yolu. SSD maliyetinin çok azı masrafla hiç düşünmediğiniz ölçüde yüksek performans elde edersiniz Karmaşıklaştırmadan kapasiteyi arttırın ve PC, MAC, tablet veya oyun konsolundan daha fazla verim alın Kolay “kendin yap” yükseltme çözümleri kullanılabilir 3 yıllık sınırlı garanti desteği.

SSD + HDD = Her İkisinin Tüm Avantajları

Seagate Laptop ve Ultra Mobile SSHD’leri, NAND flash ile geleneksel sabit disk depolamayı bütünleştiren, katı halin hızıyla sabit diskin kapasitesine sahip karma disklerdir. Şimşek hızında önyükleme ve başlatma süresi; Windows 7’yi %35 daha hızlı yükler Hiçbir özel cihaz sürücüsü gerektirmeden tipik bir sabit disk gibi kurulur ve çalışır Rakipsiz veri tutarlığı ve güvenilirliği sağlayan katı hal NAND flash bellek ve sabit disk kapasitesi Seagate Adaptive Memory™ teknolojisiyle iyileştirilmiş performans.

Seagate Adaptive Memory™ teknolojisi.

Seagate Adaptive Memory™ teknolojisi, bilgisayarınızda en sık kullandığınız verileri kolayca bulur. Bu veriler, ultra hızlı katı hal NAND flash bellekte depolandığından son derece hızlı önyükleme süresiyle az bekleyip, çok iş yaparsınız. Bu teknoloji sürekli çalışır ve sizin çalışma ve bilgilere erişme şeklinize adapte olur..

PC ve Mac Dizüstü ile Uyumludur

Seagate SSHD, standart sabit disk kullanan dizüstü sistemlerinde, PC, Mac OS ve diğer cihazlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Diğer karma çözümlerden farklı olarak, kurulması veya yapılandırılması gereken hiçbir özel sürücü veya yazılım yoktur. Aynı normal bir sabit disk gibi kurulur ve çalışır – ama daha hızlı!.

SSD Performansı Gösterir

SSHD’ler, SSD benzeri performans sağlamak için Seagate Adaptive Memory™ teknolojisini kullanır. Seagate testlerinin yanı sıra bağımsız teknik incelemeler, Seagate Laptop ve Ultra Mobile SSHD’lerin SSD’lere kıyasla kapasiteden ödün vermeden daha avantajlı olduklarını göstermektedir..

Ürünü satın almak için tıklayın

Etiketler:

Sayfa başına git